LaagsteprijsgarantieLaagsteprijsgarantie
Discrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteldDiscrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteld
Gratis verzending vanaf €50,-Gratis verzending vanaf €50,-
search icon
heart icon
login icon
cart icon
RUF

'Be Up', 40 ml

7,99
Prijs incl. 21% BTW excl. Verzending
minus icon1plus icon
arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
RUF

'Be Up', 40 ml

199,75 per 1 l
(4)
Direct beschikbaar

11,99

-33%

7,99
Prijs incl. 21% BTW excl. Verzending
  • voor hem
  • huidvriendelijk
  • Laagsteprijsgarantie info icon
  • verkoelend effect
  • Beste prijs info icon
  • langdurige erecties
  • natuurlijke samenstelling

Productomschrijving

Zorg met de Be Up Creme voor een blijvende verzorging van je mannelijkheid. De natuurlijke ingrediënten helpen een sterkere erectie, een mooiere huid en een betere doorbloeding te bevorderen. De crème heeft bovendien een verkoelende werking, waardoor je lichte verdoving ervaart en je orgasme wordt uitgesteld, zodat je je partner nog langer en intensiever kunt verwennen. Deze effecten zullen niet alleen jou overtuigen, maar ook je geliefde. Breng eenvoudig een kleine hoeveelheid aan op je penis en masseer deze langzaam in totdat de huid de crème heeft opgenomen.

Het merk RUF

Een grote passie voor het vervaardigen van hoogwaardige producten en het nastreven van geavanceerde kwaliteit - dat verenigt het Franse merk RUF Erotic. Er wordt veel zorg besteed aan de zorgvuldige selectie van plantaardige ingrediënten en een voorzichtige productiemethode. Jaar na jaar worden de laboratoriummethoden verbeterd om de beste producten voor elke klant te garanderen. RUF staat als symbool voor luxe en kwaliteit in de wereld van de erotiek.

Artikelnummer

pm010242_und

Gewicht

52 g

Kleur

Geen kleur

Inhoudswaarde

40 Milliliter

Prijs per 1 liter

199,75 €

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(08/2024)

Ik ben erg tevreden en bij vaker gebruik wordt het resultaat steeds beter.

(08/2024)

Ik ben er erg tevreden over en naarmate ik het vaker gebruik worden de resultaten steeds beter.

(09/2024)

Erg koel, maar helaas zonder effect.

(09/2024)

IS erg cool en ruikt lekker geen effect

Vergelijkbare favorieten
arrowLongLeft iconarrowLongRight icon