Penismanchet met ringen, 3,5 - 5,5 cm
Productomschrijving:
Zodat je op de hoogte bent
De zwarte penismanschette is het onweerstaanbare accessoire voor intense liefdesspelletjes. Het bestaat uit een penis- en testikelring met een diameter van 5 centimeter, samen met vijf penisringen van 4 en 3,5 centimeter, die de schacht indrukwekkend omhullen. De licht flexibele, zachte rubberen ringen zorgen voor hoog draagcomfort en versterken de erectie voor langdurige standvastigheid. Een zwarte band van hoogwaardig leer houdt de ringen op hun plek. Het extravagante ontwerp maakt de penismanschette op zichzelf al een prikkelende blikvanger, die je beste gedeelte prachtig in de schijnwerpers zet. Ideaal voor beginners.
Het merk Rimba
Rimba uit Nederland is HET merk voor al je denkbare genoegens. Of het nu gaat om seksspeeltjes of sexy lingerie, penispompen, vibrators of fetisjartikelen - Rimba maakt wensen en seksuele fantasieën waar. De brede productlijn van dit veelzijdige merk richt zich op een breed publiek: van anaalspeeltjes en boeien tot fun-artikelen, je vindt hier alles wat je hartje begeert, want Rimba weet wat je wilt.
Artikelnummer.
pm002744_bla
Kleur
zwart
Maximale diameter (mm)
55 mm
Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.
Reviews
Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.
Schrijf een klantenreviewAlle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.
Zit lekker strak, voelt top aan, de penis wordt heerlijk vol, echt een aanrader!
Ongelooflijk hoeveel plezier we ermee hebben gehad.
We willen nooit meer zonder.
Zit supergoed dankzij de vele ringen.
We hebben het gisteren voor het eerst geprobeerd en mijn vrouw was helemaal enthousiast.
Ze is dol op de stimulatie van de ringen.
Iets moeilijk aan te brengen, maar het doet wat het moet doen.