LaagsteprijsgarantieLaagsteprijsgarantie
Discrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteldDiscrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteld
Gratis verzending vanaf €50,-Gratis verzending vanaf €50,-
search icon
heart icon
login icon
cart icon
René Rofé

Kerst­achtige body met strik

22,99
Prijs incl. 21% BTW excl. Verzending
kerst-hy]achtige-body-met-strik-Rood-1
René Rofé

Kerst­achtige body met strik

Exclusieve materialen, S/M
(75)
Direct beschikbaar

38,99

-41%

22,99
Prijs incl. 21% BTW excl. Verzending
  • maat S\/M & M\/L
  • Amerikaans merkartikel
  • Laagsteprijsgarantie info icon
  • uitdagende snit
  • Beste prijs info icon
  • rekbare materialen
  • sexy strikdesign

Productomschrijving

De spannende body in hartstochtelijk rood zorgt voor een verleidelijke uitstraling, niet alleen bij Kerst. Achter verleidt de body met een uitdagende lint-look. De voorkant is versierd met een grote strik, wat je het meest opwindende cadeau maakt. Hoogwaardig merkproduct uit New York, VS. Optimale pasvorm door rekbare materialen (maat 32-42).

Het merk René Rofé

Het merk René Rofé betovert vrouwen al sinds midden jaren 80 met chique lingerie die betaalbaar, maar toch stijlvol en glamoureus is. Dit designerlabel is gevestigd in New York en heeft daardoor altijd een vinger aan de pols van wat in de mode is. Met verfijnde stoffen, extravagante ontwerpen en een scherp oog voor de nieuwste trends weet dit label zowel vrouwen als mannen te boeien. Romantische en speelse lingerie, glamoureuze stijlen, maar ook uitdagende looks - René Rofé staat voor veelzijdigheid, comfort en sensualiteit!

Artikelnummer

pm000702_red

Kleur

rood

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(07/2017)

cadeautjes maken is leuk

(07/2017)

Cadeautjes geven wordt leuk zo.

(12/2015)

De beste cadeauverpakking voor Kerstmis of verjaardag ;)

(12/2015)

Voor extreem lange vrouwen is dit misschien te klein... de lengte past mij precies :)

(05/2015)

Helaas glijdt hij gemakkelijk weg, maar je wilt hem toch snel uitpakken en van de inhoud genieten.

(04/2015)

Een beetje lastig om te bepalen wat de boven- en onderkant is, maar verder is alles oké.

(03/2015)

Zeer goed verrassingseffect voor verjaardagen of gewoon tussendoor

(02/2015)

Iets moeilijker aan te trekken, maar een geweldige verrassing voor de partner.

(12/2014)

Ziet er super uit. Heel erotisch!

(11/2014)

Vorige week was het de verjaardag van mijn man en ik was eigenlijk het "cadeau". Hij was ontzettend blij!

Vergelijkbare favorieten
arrowLongLeft iconarrowLongRight icon