search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
IKU

'IKU.in JOY'

27,99
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
IKU

'IKU.in JOY'

(60)

29,99

-6%

27,99
Prijs incl. 21% BTW
  • uitbreidbaar
  • Dermatest: zeer goed
  • Laagsteprijsgarantie
  • perfect voor onderweg
  • Beste prijs info icon
  • super makkelijk schoon te maken
  • gemaakt in Duitsland

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Sensationeel genot - geniet steeds weer van nieuwe, unieke en voelbare stimulaties! En dat zelfs onderweg, want de IKU JOY is altijd klaar voor het ultieme snelle orgasme.

De masturbator biedt je intense voldoening. De ronde, zachte lippen omsluiten je beste deel als huid-op-huid voor een ervaring die volkomen natuurlijk aanvoelt. Met de flexibele buitenring regel je de druk naar wens en experimenteer je met persoonlijke technieken. Wil je het intense plezier vergroten? Combineer dan eenvoudig verschillende ringen en vergroot je speelplezier. IKU biedt dankzij een slim magnetisch kliksysteem talloze variaties.

IKU JOY verwent je met soepel en zeer rekbaar siliconen. Met zijn 'regular pasvorm' past de JOY gemakkelijk bij een penisdiameter tot 5,1 cm (omtrek van 16 cm). Ben jij nog groter gebouwd? Verwijder dan eenvoudig de buitenste TPE-ring en geniet van de zachte siliconen lippen. Houd er rekening mee dat je niet meerdere ringen op deze manier op elkaar kunt stapelen.

IKU JOY is niet alleen een genotsmiddel voor jou alleen, maar kan ook prachtig geïntegreerd worden in je liefdesspel met je partner. Laat hem of haar zien welke druk jij het fijnst vindt, of voeg het toe aan het orale spel.

MATERIAAL EN VERZORGING
Het dermatologisch geteste IKUsilc-siliconen voelt zacht aan als huid en heeft een zijdeachtige afwerking. Het voelt gewoonweg fantastisch aan! Het hygiënische oppervlak is glad en kan lichaamswarmte snel opnemen en behouden. Voor siliconen toys moet je altijd een glijmiddel op waterbasis gebruiken, zodat het lang meegaat. Gebruik absoluut geen glijmiddelen op siliconenbasis, omdat deze op den duur de siliconeninzetstukken aan kunnen tasten en beschadigen.

Voor de reiniging haal je simpelweg de siliconen inzet eruit en was je beide delen met water en zeep.

Het merk IKU

IKU legt de focus op seksuele zelfzorg en wil met opwindende producten mannen helpen open en vrij voor zichzelf te zorgen. Zelfbevrediging en zelfzorg bevorderen je fysieke en mentale balans. IKU-masturbators zetten nieuwe standaarden voor zelfbevrediging: ze combineren een verleidelijk ontwerp met verschillende combinatie- en uitbreidingsmogelijkheden. Naast het plezier is veiligheid topprioriteit: de siliconeninzetstukken zijn dermatologisch getest en veilig voor huidcontact.

Artikelnummer.

pm012434_npi

Gewicht

82 g

Kleur

zwart

Lengte

30 mm

Maximale diameter (mm)

51 mm

Maximale lengte

30 mm

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(11/2024)

Alles was helemaal top, de prijs-kwaliteitverhouding was passend.

(10/2023)

Lekker zacht :)

(07/2023)

Heel strak, zelfs bij een diameter van 50 mm van mijn beste stuk, daarom heb ik veel glijmiddel nodig en een alleen gaf helaas geen stimulatie.

(07/2023)

Vrij krap, zelfs bij een diameter van 50 mm, heeft het veel glijmiddel nodig en één enkele bood mij helaas geen stimulatie.

(02/2023)

Leuke masturbator, ik gebruik hem zonder de zwarte ring. Daardoor vervalt de mogelijkheid om hem met andere te combineren. Vooral de eenvoudige reiniging is heel positief.

(02/2023)

Leuke masturbator, ik gebruik deze zonder de zwarte ring. Hierdoor vervalt de mogelijkheid om te combineren met anderen. De gemakkelijke reiniging is bijzonder positief.

(01/2023)

Heel handig, voelt geweldig aan en is gemakkelijk op te bergen!

(01/2023)

Erg handzaam, voelt heerlijk aan en is makkelijk op te bergen!

(08/2022)

Het perfecte speeltje voor mannen en koppels. Zeer handig en toont kwaliteit. Het is heel gemakkelijk schoon te maken en opnieuw te gebruiken.

(08/2022)

Het ideale speelgoed voor mannen en stellen. Zeer handig en van hoge kwaliteit. Zeer eenvoudig schoon te maken en te hergebruiken.

Vergelijkbare favorieten