LaagsteprijsgarantieLaagsteprijsgarantie
Discrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteldDiscrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteld
Gratis verzending vanaf €50,-Gratis verzending vanaf €50,-
search icon
heart icon
login icon
cart icon
Fleshlight

'Alexis Texas - Outlaw', 24 cm

47,99
Prijs incl. 21% BTW excl. Verzending
1

Oeps! Je droomartikel is momenteel uitverkocht! Bekijk onze aanbevolen alternatieven.

arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
Fleshlight

'Alexis Texas - Outlaw', 24 cm

(34)
Uitverkocht

79,95

-39%

47,99
Prijs incl. 21% BTW excl. Verzending
  • Outlaw-textuur
  • spannende structuur
  • Laagsteprijsgarantie info icon
  • intense stimulatie
  • Beste prijs info icon
  • vaginale liefdesgrot
  • realistisch superskin

Productomschrijving

Heb je er altijd van gedroomd om je favoriete pornoster voor jezelf te hebben? Fleshlight maakt het mogelijk! Deze masturbator biedt je de realistisch nagemaakte en levensechte vagina van Alexis Texas. De vlindervormige schaamlippen en het fijne ontwerp nodigen uit om jezelf te verwennen.

De Outlaw Textuur

De interne structuur bestaat uit twee grote kamers met dubbele, driedelige kleppen aan de in- en uitgangen. In elke kamer vind je uitgesproken, geknoopte lengteribbels die licht spiraalvormig zijn en de kanaaldiameter aanzienlijk verkleinen. Deze speciaal samengestelde interne structuur van de masturbator leidt je op sensationele wijze naar een orgasme. Geniet van het ultrazachte SuperSkin-materiaal dat aanvoelt als echte huid. Sluit je ogen en laat je fantasie de vrije loop - of combineer het speeltje direct met een spannende film van je favoriete ster. Vermomd als zaklamp valt de masturbator totaal niet op en kun je hem discreet ombergen. Deze realistische genotsbrenger maakt deel uit van de Fleshlight Signature Collection en heeft de handtekening van Alexis Outlaw vlak naast de levensechte schaamlippen.

In de doos

  • Fleshlight Girls Masturbator Alexis Outlaw
  • Glijmiddel zakje
  • Informatieboekje

Materiaal en verzorging

De masturbator is gemaakt van zacht SuperSkin, een huidvriendelijk materiaal zonder weekmakers dat zeer realistisch aanvoelt. Het materiaal absorbeert snel lichaamswarmte en voelt als echte huid. Bovendien is het flexibel en scheurbestendig. Met gebruik van een verzorgingspoeder blijft het oppervlak fluweelzacht. Zonder poeder kan het oppervlak na verloop van tijd wat plakkerig worden, maar dit vermindert de levensduur niet. Er wordt een klein zakje glijmiddel meegeleverd. Voor overige toepassingen raden we waterbasis glijmiddel aan. De sleeve kan gemakkelijk worden verwijderd voor reiniging met lauw water en milde zeep. Gebruik voor hygiënische reiniging ook een toycleaner. De robuuste behuizing is gemaakt van stevig kunststof, dat ondanks zijn duurzaamheid zacht en licht is, met een stijlvolle parelmoertint. Als je het graag wat natter hebt, kun je onder de douche of in bad genieten van heerlijke momenten.

Het merk Fleshlight

Discreet, duurzaam en realistisch - dat zijn de kenmerken van het merk Fleshlight. De innovatieve masturbators zijn voorzien van het SuperSkin materiaal. Dit materiaal is ontworpen om je het gevoel van echte geslachtsgemeenschap te geven, en de stimulerende golfstructuur zal je zinnen prikkelen. Om ervoor te zorgen dat alles discreet blijft, is het ontwerp altijd in de onopvallende vorm van een grote zaklamp gehouden. Fleshlight staat voor hoge kwaliteit - met de juiste verzorging gaan de toys jarenlang mee.

Artikelnummer

pm004808_npa

Kleur

wit

Lengte

240 mm

Maximale diameter (mm)

80 mm

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(06/2023)

#ERROR!

(05/2022)
(03/2022)
(12/2021)
(09/2021)
(08/2021)
(04/2021)

Aangenaam zacht en niet te strak, voelt heerlijk.

(03/2021)

Het ruikt aanvankelijk een beetje, maar na een paar keer wassen is het echt geweldig. De beste die ik tot nu toe heb gehad.

(03/2021)

In het begin stinkt het een beetje. Gewoon een paar keer wassen en dan zit hij weer prima. Het beste wat ik tot nu toe heb gehad

(12/2020)

Op de dag van levering twee maal "gebruikt" ;-) De eerste keer was nog wat onhandig maar de tweede keer was prima :-) Het is niet als sex met een vrouw maar beter dan je rechterhand !