search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
Viotec

'Chance', 21,8 cm

66,98
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
Viotec

'Chance', 21,8 cm

(4)

85,95

-22%

66,98
Prijs incl. 21% BTW
  • 6 vibratiemodi
  • met Swarovski-kristal
  • Laagsteprijsgarantie
  • huidvriendelijk siliconen
  • Beste prijs info icon
  • 3 vibratiesnelheden
  • waterdicht en oplaadbaar

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Met de siliconen G-spot vibrator Chance van Viotec ervaar je ongekend genot.

De G-spot heeft talloze verhalen om zich heen. Maar bestaat hij eigenlijk wel? Met deze G-spot vibrator kom je er eenvoudig achter, want hij masseert hem deskundig! Heb je meer bewijs nodig?

Deze pleziertjesbrenger kan eenvoudig worden bediend via het LCD-scherm aan de basis van de vibrator. Je kunt de vibratie-intensiteit aanpassen door eenvoudig met je vingertoppen te bewegen: omhoog om de trilling sterker te maken, omlaag om deze zachtjes te verminderen. Door naar links en rechts te swipen kun je schakelen tussen de 6 vibratiemodi. Als je een persoonlijke touch wilt, kun je een doe-het-zelf modus maken. Maar dat is nog niet alles: de Burst-modus biedt je 30 seconden lang extra intense stimulatie!

De G-spot vibrator heeft een slank en elegant design en is versierd met een Swarovski-kristal. Dankzij zijn waterdichte eigenschappen is deze genotsbrenger klaar voor fantastische seksspelletjes - op avontuurlijke plekken zoals de douche, het bad of het zwembad.

Inhoud van de levering

Het geïntegreerde oplaadbare batterij van het product kan eenvoudig weer worden opgeladen met de meegeleverde USB-oplaadkabel. Een luxe opbergtas is ook inbegrepen voor de hygiënische en discrete opslag van je genotsbrenger.

Materiaal en verzorging

Het niet-poreuze oppervlak van het huidvriendelijke siliconen materiaal van de toys valt op. Deze eigenschap maakt het absoluut hygiënisch. De gladde en soepele textuur zorgt ervoor dat siliconen gemakkelijk glijden. Het neemt snel je lichaamswarmte op en houdt deze vast. Voor het gebruik van glijmiddelen raden we een glijmiddel op waterbasis aan voor siliconen speelgoed. Dit is vriendelijk voor het materiaal en zorgt ervoor dat je lang van je toy kunt genieten. Siliconen zijn snel en eenvoudig schoon te maken met Toycleaner.

Artikelnummer.

pm015347_ber

Gewicht

160 g

Kleur

bes

Batterij

accu x 1 inbegrepen

Lengte

218 mm

Maximale diameter (mm)

52 mm

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(03/2024)

Ik begrijp dat de prijs kan afschrikken, maar deze vibrator is elke cent waard! Ziet er geweldig uit, heeft fantastische prestaties en het display is fantastisch!

(03/2024)

Het ingebouwde display is echt een innovatie! De bediening is zo eenvoudig, dat je het bijna niet gelooft!

Vergelijkbare favorieten
arrowLongLeft iconarrowLongRight icon