LaagsteprijsgarantieLaagsteprijsgarantie
Discrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteldDiscrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteld
Gratis verzendingGratis verzending
search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
Ritex

'Ideal - extra vochtig', 53 mm, 20 stuks

8,99
Prijs incl. 9% BTW
minus icon1plus icon
arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
Ritex

'Ideal - extra vochtig', 53 mm, 20 stuks

0,45 per 1 piece
(24)

10,49

-14%

8,99
Prijs incl. 9% BTW
  • 20 stuks
  • met reservoir
  • Laagsteprijsgarantie
  • glad oppervlak
  • Beste prijs info icon
  • ragfijn & zacht
  • met 50% meer glijmiddel

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Wil je veilig en intens de nacht door en geen concessies doen aan het glijvermogen? Dan zijn deze ideale - extra vochtige condooms van Ritex precies wat je zoekt.

De 20 condooms profiteren van 50% meer glijmiddel, wat het glijvermogen aanzienlijk verbetert en de intieme momenten nog intenser en spannender maakt. De gladde structuur en het delicate huidgevoel zullen je compleet betoveren. De nominale breedte van de condooms is 53 mm en ze zijn uitgerust met een reservoir. Dermatologisch getest - kwaliteit Made in Germany.

Het merk Ritex

Ritex is een Duits bedrijf gevestigd in Bielefeld dat zijn klanten sinds 1948 betrouwbaar voorziet van condooms. De condooms worden in Duitsland geproduceerd en ondergaan strenge kwaliteitstests. Het bedrijf combineert hoogwaardige kwaliteit met een divers aanbod, dat naast condooms ook glijmiddelen omvat. Ritex is niet voor niets een van de populairste condoommerken in Duitsland.

Artikelnummer.

pm011348_lpi

Gewicht

75 g

Kleur

roze

Lengte

185 mm

Breedte

53 mm

Inhoudswaarde

20 Stuk

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(11/2024)

Tot nu toe de meest comfortabele condooms die we hebben gehad.

(11/2024)

Tot nu toe de meest comfortabele condooms die we hebben gehad.

(08/2024)

Flinterdun en levensecht! Zeer aan te bevelen!

(08/2024)

Topproduct, en het mooiste is dat je met deze condooms niet veel glijmiddel nodig hebt. Gebruik ze vaak tijdens het vrijen met Brandy.

(08/2024)

Geweldig product, maar het mooiste is dat je bij deze condooms minder glijmiddel nodig hebt. Ik gebruik ze vaak met brandewijn.

(11/2023)

Ze zitten fantastisch!

(09/2023)

Zeer praktisch wanneer er meer vocht nodig is

(09/2023)

Erg handig als er meer vocht nodig is

(04/2023)

De beste condooms ooit

(04/2022)

Goede condooms, goedkoop!

Vergelijkbare favorieten
arrowLongLeft iconarrowLongRight icon