search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
Rimba

Zacht bondagetouw, 3 m

14,99
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
Rimba

Zacht bondagetouw, 3 m

(10)

16,95

-11%

14,99
Prijs incl. 21% BTW
  • robuust nylon
  • comfortabel koord
  • Laagsteprijsgarantie
  • glanzende afwerking
  • Beste prijs
  • veelzijdige bevestiging
  • voor artistieke bondage

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Met dit drie meter lange touw van stevig nylon kun je je partner kunstig vastbinden. Dit zwarte bondage-accessoire heeft een zijdezacht, glanzend uiterlijk en voelt aangenaam op de huid. Dit hoogwaardige touw is geschikt voor veelzijdige en creatieve bindingen en is onmisbaar voor sensuele bondagespellen. Het touw is robuust en scheurvast. Je kunt je partner er een kunstig pakketje mee maken of hem compleet bewegingsvrij aan bed vastzetten – leef je uit!

Het merk Rimba

Rimba uit Nederland is HET merk voor alle pleziertjes die je je kunt voorstellen. Of het nu gaat om seksspeeltjes of sexy lingerie, penispompen en vibrators tot fetishartikelen, Rimba maakt wensen en seksuele fantasieën waar en richt zich op een heel breed publiek. Van anaalspeeltjes tot boeien, zwepen of leuke artikelen, Rimba weet wat je wilt en zorgt ervoor dat je tevreden bent.

Artikelnummer.

pm003353_bla

Kleur

zwart

Lengte

3000 mm

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(11/2021)

Zeer goed materiaal dat zowel robuust als comfortabel aanvoelt op de huid. Tot nu toe kan ik Rimba-producten alleen maar aanraden.

(05/2020)

Heel mooi en zacht 😁

(10/2019)

Het is best oké. Echt dik touw.

(12/2020)

Prijs-kwaliteitverhouding klopt niet.

(09/2019)

Niet al te zacht bij strakke binding.