'Squirting Cock', 18 cm
Productomschrijving:
Zodat je op de hoogte bent
Met deze levensechte natuurkracht veranderen zinnelijke momenten snel in spetterende erotiek! De King Cock Squirter biedt een ongeëvenaard gevoel van echtheid!
Word de Queen van genot!
Deze koning der begeerte vindt zijn weg om al jouw gevoeligste puntjes te stimuleren. De eikelachtige tip en het huidachtige materiaal dragen bij aan het authentieke gevoel.
Met de King krijg je waar voor je geld
Deze King heeft iets unieks voor je: vul de kleine zwarte pomp met vloeistof, plaats deze in de dildo, en zodra je druk uitoefent, spuit dit prachtige exemplaar. Een zinnelijk solo-avontuur kan nauwelijks realistischer zijn. Theoretisch kun je de dildo met elke vloeistof naar wens vullen, maar voor het ultieme echtheidsgevoel levert deze set je een spannende traktatie! De meegeleverde Jizzle Juice is een vloeistof die zo goed mogelijk mannelijke sperma nabootst. Het heeft zowel de kleur, consistentie als geur van echt sperma. Dus, waar wacht je nog op? Uitproberen!
Leveringsinhoud
- Natuurdildo
- Pompslang
- 59 ml Jizzle Juice
- 29 ml Toy Cleaner
Materiaal en verzorging
Het zachte materiaal van de dildo maakt hem flexibel en aangenaam. De huidachtige structuur zorgt voor een prettige glijervaring en verhoogt het authentieke gevoel. Voor optimaal genot adviseren wij een glijmiddel te gebruiken. Reinig de dildo oppervlakkig met een milde zeep en water. Voor een grondige, hygiënische reiniging is de meegeleverde Toy Cleaner ideaal.
Het merk Pipedream
Pipedream is gevestigd in het beroemde 'Porn Valley', in het zonnige Chatsworth, Californië. Het merk bestaat al vele decennia en is een toonaangevende speler in de sector van lustproducten. Pipedream is altijd vooraanstaand in de soft-bondage categorie en heeft ook een reputatie opgebouwd in onder andere feestaccessoires, anal-speeltjes en natuurlijke dildo's. Het bedrijf beschikt over meer dan 35 merken die aansluiten bij elke seksuele voorkeur. Ze zijn de trotse winnaar van meer dan 70 prijzen van bekende bronnen uit de industrie, inclusief de felbegeerde 'Fabrikant van het Jaar' trofee.
Artikelnummer.
pm004585_nli
Kleur
zwart
Lengte
180 mm
Maximale diameter (mm)
45 mm
Maximale lengte
150 mm
Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.
Reviews
Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.
Schrijf een klantenreviewAlle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.
Wij vinden dit product top! Goede afmeting, met 5cm doorsnee ook lekker dik voor deze maat dildo (al mag het van ons nog wel dikker!) We hebben hem al vaak gebruikt zonder het spuitpompje te gebruiken. Pas een keer gebruikt met het pompje, die liep helaas
top geweldig
Hij is heel erg fijn alleen heb je best veel jizzle juice nodig voor hij echt goed spuit, het dopje van de pomp gaat ook iets te gemakkelijk open (je moet deze goed dicht houden als je wilt spuiten anders ging die van mij al gelijk open).
Super fijne dildo. Erg realistisch, kan ver en goed spuiten. Bestel wel een extra flesje jizzle juice mee want er moet veel in voordat die echt goed werkt.
Super fijne dildo. Erg realistisch, kan ver en goed spuiten. Bestel wel een extra flesje jizzle juice mee want er moet veel in voordat die echt goed werkt.
had iets zachter en dunner gemogen
Het spuitmechanisme is onmogelijk te gebruiken op de manier waarop het bedoeld is. De vloeistof komt overal uit, behalve op de plek waar het hoort, De dop op het spuitapparaat sluit niet goed. Het is onmogelijk de vloeistof in het spuitapparaat te schenke