'Rabbit Bullet Vibrator', 13 cm
- waterdicht
- oplaadbaar
- Laagsteprijsgarantie
- flexibele konijnenoren
- huidvriendelijk siliconen
- 35 vibratieprogramma's
Productomschrijving:
Zodat je op de hoogte bent
Dit speelse konijntje staat klaar om je plezierknopje met zijn flexibele oortjes te strelen, thuis of onderweg. Met een bescheiden lengte van 13 cm is de Rabbit Bullet Vibrator ideaal voor in je handtas.
De kleine genotsbrenger van glad, huidvriendelijk siliconen heeft een krachtige motor die je favoriete plekjes verwent met 7 opwindende vibratieprogramma's, waarbij je per programma kunt kiezen uit 5 intensiteiten. Tot wel 35 spannende combinaties mogelijk.
Dankzij de waterdichte afwerking kun je zelfs in bad genieten van het plezier en ontspannen naar fijne orgasmes toe. Heeft je nieuwe vriend energie nodig, dan laad je hem simpelweg op met het meegeleverde USB-ladekabel.
Materiaal en verzorging
Het huidvriendelijke siliconen biedt een zijdezacht gevoel en hoge glij-eigenschappen. Om lang van je nieuwe vriend te genieten, gebruik een glijmiddel op waterbasis voor je spelletjes. Dit beschermt het materiaal en houdt het oppervlak heerlijk soepel. Je kunt je speeltje gemakkelijk reinigen met water en milde zeep. Voor volledige hygiëne kun je ook een desinfecterende toyreiniger gebruiken.
Het merk Je Joue
De vrije vertaling van 'je joue' is 'ik speel'. En dat is bij dit merk geen verrassing, want wie de toys van het Britse bedrijf ziet, komt meteen in de stemming voor erotische spelletjes. Je Joue staat voor elegant, ondeugend en intiem lifestyle-speelgoed. Met nieuwe technologieën, innovatieve ontwerpen en smaakvolle verpakkingen biedt het merk nieuwe zintuiglijke ontdekkingen voor je seksleven. Dit alles resulteert in een stijlvol understatement dat niet te onderschatten valt. Het bedrijf heeft al meerdere prijzen gewonnen voor zijn producten en biedt kwaliteit van de hoogste klasse. Met Je Joue-producten ontdek je de luxueuze wereld van intieme mogelijkheden.
Artikelnummer.
pm006103_pur
Kleur
purper
Batterij
accu x 1 inbegrepen
Lengte
130 mm
Maximale diameter (mm)
11 mm
Maximale lengte
30 mm
Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.
Reviews
Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.
Schrijf een klantenreviewAlle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.
Mega device, zeer krachtig en prachtig vormgegeven.