LaagsteprijsgarantieLaagsteprijsgarantie
Discrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteldDiscrete verzending: niemand ziet wat en waar je hebt besteld
Gratis verzendingGratis verzending
search icon
heart icon
login icon
cart icon
search iconheart icon
cart icon
burger icon
EIS

Sensuele siliconen anaalplug M, 7,1 cm

4,99
Prijs incl. 21% BTW
minus icon1plus icon
arrowVerticalLeft iconarrowVerticalRight icon
EIS

Sensuele siliconen anaalplug M, 7,1 cm

(198)

24,95

-80%

4,99
Prijs incl. 21% BTW
  • met zuignap
  • conische vorm
  • Laagsteprijsgarantie
  • conische punt
  • Beste prijs info icon
  • geribbeld oppervlak
  • huidvriendelijk siliconen

Productomschrijving:

Zodat je op de hoogte bent

Je wensen zijn gehoord! Met de sensuele siliconen anaalplug M van EIS ervaar je explosieve orgasmes en verwen je jezelf met een ongekende passie. Verwen jezelf met deze zwarte, erotische genotsbrenger.

De anaalplug brengt je in een opgewonden stemming en weet je ongekende verlangens te bevredigen. Met een anaalplug wordt anale seks nog bevredigender. Je kunt hem zachtjes inbrengen en ook tijdens vaginale seks met je partner gebruiken.

Deze genotgever past zich moeiteloos aan jouw lichaamscontouren aan dankzij zijn flexibiliteit. Hier kan het er echt ruig aan toegaan!

Genot en erotiek

Dankzij zijn verleidelijke ribbels is dit conische genotspeeltje extra veelbelovend en verleidelijk. Voor intense orgasmes prikkelt de conische punt je, terwijl de ribbels voor extra stimulatie zorgen. Verken uitvoerig erotisch solospel door je genotsbrenger met de zuignap aan de muur of vloer te bevestigen. Op deze manier kun je momenten nabootsen die lijken op je laatste echte liefdeservaringen.

De diameter van 1,2 tot 3,5 cm zorgt voor een bevredigende volheid. De frivole genotsbrenger heeft een inbrenglengte van 6,1 cm, zodat hij je gevoeligste plekken bereikt en je volledig van de wijs brengt.

Nog meer functies

Voor ongeëvenaarde anale avonturen! Het hoogtepunt: deze genotsbrenger is verkrijgbaar in maat M.

Wacht niet langer, geniet ervan! De zwarte siliconen anaalplug van EIS wekt slechts verlangens naar meer.

Materiaal en verzorging

Het huidvriendelijke siliconen van deze toys kenmerkt zich door een niet-poreuze oppervlakte. Deze eigenschap maakt het bijzonder hygiënisch. De gladde en soepele textuur zorgt ervoor dat siliconen heerlijk glijden. Het neemt je lichaamswarmte snel op en houdt deze vast. Voor gebruik van glijmiddelen raden we aan een glijmiddel op waterbasis te gebruiken bij siliconen toys. Dit is vriendelijk voor het materiaal en zorgt ervoor dat je lang plezier hebt van je toy. Siliconen zijn snel en eenvoudig schoon te maken met een toycleaner.

Het merk EIS

Al meer dan 10 jaar zet EIS zich in voor sensualiteit. Of het nu gaat om teder voorspel, gepassioneerd samenzijn of wild soloplezier: de Love Doctor weet precies wat vrouwen en mannen verlangen en biedt met zijn veelzijdige toys onvergetelijke hoogtepunten. Overtuig jezelf van de beste kwaliteit voor een betaalbare prijs!

Artikelnummer.

pm008675_bla

Gewicht

42 g

Kleur

zwart

Lengte

71 mm

Maximale diameter (mm)

35 mm

Maximale lengte

61 mm

Alle productbeoordelingen zijn uitsluitend van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht. Beoordelingsmogelijkheden bieden we aan na de aankoop via e-mail.

Reviews


Geef je mening. Beoordeel dit product en ontvang een kortingscode voor je volgende aankoop.

Schrijf een klantenreview

Alle productreviews zijn alleen afkomstig van klanten die de goederen daadwerkelijk hebben gekocht door hen de mogelijkheid te bieden om na het bestellen via e-mail een review in te sturen.

(09/2024)

Ze draagt het graag tijdens het winkelen of in een restaurant...

(06/2023)

Een must in elke slaapkamer.

(03/2023)

Top. Niets te klagen. Past goed en is leuk

(01/2023)

Ik vind de siliconen supercomfortabel!

(11/2022)

Voor beginners die met de kleinere sets van 3 de grootste plug al bereikt hebben, is dit model de next level. Een uitdaging voor de gemiddelde persoon...

(03/2022)

Aangenaam oppervlak, gemakkelijk schoon te maken. Niet te groot en niet te klein.

(03/2022)

Zit lekker en comfortabel. Zuignap hecht goed op gladde oppervlakken.

(02/2022)

Perfecte maat voor licht ervaren

(01/2022)

Goede maat voor beginners

(11/2021)

Comfortabel oppervlak, draagt geweldig

Vergelijkbare favorieten
arrowLongLeft iconarrowLongRight icon